Terezín - filiální kostel Božského Srdce Páně
Kliknutím mapku aktivujete
O místu:
Kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova byl vysvěcen 26. 6. 1932. Památka kostela se slaví v pátek - týden po slavnosti Těla a Krve Páně.
LIDÉ VE FARNOSTI
- kostelník: Jarmila Klímová
- varhaník: Eliška Varmužová
Nejbližší události v místě (rozmezí od 15.6. do 25.6.2026)
| Den | Čas | Druh | Text |
|---|---|---|---|
| sobota 20.6. |
18:00 | Mše svatá |